REFERENCE

Jaké to bylo? Přátelská a hravá atmosféra při fotografování… radost, pohoda, přirozenost… A snímky, které zachytily víc než jen daný okamžik… a na kterých se poznáváme do hloubi duše… Děkujeme!

Šmejkalovi

Ateliér MONA s charismatickou a nápaditou fotografkou jen doporučuji! Je pro mě profík s úžasným okem pro detail, jímž vytváří vkusné, harmonické a zároveň neuvěřitelně silné fotky. Má talent nejen s lidmi pracovat a vytvořit pro ně pohodovou tvůrčí atmosféru, ale především umí odhalit a zdůraznit krásu a jedinečnost osobnosti.

Fotkami jsem obdarovala své nejbližší a jejich reakce byla dárkem pro mě.

Gábina Wlosoková

Focení v Ateliéru MONA jsem dostala k narozeninám. Do té doby jsem o něčem takovém ani neuvažovala, trávit čas pózováním pro mě vzhledem k silně introvertní povaze bylo nepředstavitelné. Brzy se však ukázalo, že mé obavy byly naprosto zbytečné. Fotografka byla natolik bezprostřední, že jsem na všechny strachy zapomněla.

Tak postupně vznikly série portrétů i momentek, a nakonec i dříve pro mě nepředstavitelný akt (do výsledné fotky jsem se zamilovala na první pohled). Odcházela jsem naprosto nadšená! Už se těším, až se zde nechám vyfotit příště a třeba ne sama ;-).

Barbora Veselá

Milado, opravdu moc děkujeme za to pozitivum, které z Vás vyzařuje a vzpomínky, které máme díky Vám na stěnách. Vaše fotky jsou prostě plné emocí. Koláž s dětmi máme v kuchyni, takže není chvíle, kdy náš pohled nesklouzne na ty andílky...

Děkuji za vše a až děti povyrostou, tak se koláž zase doplní :-).

Katka Engelová

Ateliér MONA je naprosto jedinečný pro svůj profesionální přístup a přátelské prostředí. Mé počáteční obavy a ostych z fotografování zmizely s prvními snímky.

Celé fotografování pro mě bylo zcela novým a nezapomenutelným zážitkem, ze kterého jsem si odnesla krásné fotografie a báječný pocit, že stále jsou lidé, kteří dělají svou práci s láskou a na špičkové úrovni. Ještě jednou moc děkuji.

Pavla Šebková

Please reload

Focení v Ateliéru MONA považuji za luxusní zážitek a profesionální i osobní kvality fotografky se naplno projevují na výsledných snímcích. Z jakékoli formy fotografování jsem byla vždy velmi nervózní, ale v ateliéru panuje báječně uvolněná atmosféra, takže focení jde jako po másle.

Rozhodli jsme se uchovat významné rodinné momenty na fotografiích, a proto se do Ateliéru MONA rádi vracíme. Výsledné fotografie, které jsou přirozené, nápadité a nadčasové, těší nás i celou naši rodinu. Moc děkujeme.

Tereza Srbová

Milado, včera jsem Vám nejspíš v němém úžasu zapomněla napsat. Ta kniha je NÁDHERNÁ!!!! Teď vidím, že my máme asi miminko z nějaké reklamy :-). Fotky vyšly krásně, retuše jsou milosrdné i nenápadné, rozvržení fotek perfektní a nakonec ta vazba a obal... jste jedničky :-)!

Ještě jednou díky a nejpozději až budeme mít další miminko, tak se uvidíme :-).

Anna M.

Musím ocenit vysokou profesionalitu, lidský přístup a přátelskou atmosféru, kterou naše fotografka udržela po celou dobu focení. Naše malá ten den pro naše snažení neměla zrovna pochopení, takže jsem si říkala, že se nemohl podařit ani jeden záběr. Když jsem pak viděla fotografie, nestačila jsem se divit.

Takový cit pro zachycení krásných záběrů, který Milada prokázala, lze jen ocenit. Klobouk dolů!

Ivana Lichtenberková

The photos are amazing (we already knew that!) but still, we are so amazed by the books – they are truly beautiful! I love their simplicity and the color scheme you chose – it's great and we love it! 

I am already constantly picking up one of the books to remember Martin being so small..

Also, just a word of thank you for the details – from the bag, to the single-photo packaging and the card you left – we really appreciate it, and I can tell you I feel the price we paid is more than fair for the super-service you give ;).

Joana N.

I když jsem už všechny fotky viděla v náhledu, tak vytištěné mě přesto překvapily, jak jsou nádherné. No a ta plátna – naprosto dokonalá! Malé se také líbily. Nevím, jestli se poznala, nebo jen viděla malé dítě, ale začala nahlas výskat a smála se na sebe :-). Takže všichni jsme naprosto spokojeni. Ještě jednou díky a myslím, že jsme u vás nebyli naposledy.

Hanka Švábová

Please reload

Follow us!

© 2009 - 2019   photography studio Ateliér MONA   I   Zenklova 39, Prague 8   I   ​info@ateliermona.cz   I   + 420 777 987 733